Here you’ll find the LATEST Program Schedule, direct from the Editing team. It is updated automatically!

Click on the name of the day for the relevant schedule: Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday

Maandag
5:00Tehillah tv
5:30Tehillah tv
6:00Step up
6:30Kruiskyk Familie sentrum live herhaling
7:00Kruiskyk Familie sentrum live herhaling
7:30Kruiskyk Familie sentrum live herhaling
8:00Kruiskyk Familie sentrum live herhaling
8:30Tehillah tv
9:00Johan David
9:30Rooies vertel Stories
10:00Chrizarn Hannie
10:30Tehillah tv
11:00Duimpie Nortjè
11:30Bertie Brits
12:00Gerrie Bruwer
12:30Bekkie Mans
13:00Tienie Barnard
13:30Llewellyn Scholtz
14:00Tehillah tv
14:30Kidzklub
15:00Breinkrag
15:30Oom Karoolus en Lente
16:00Tehillah tv
16:30Angus Buchan
17:00Peter Miller
17:30Tehillah tv
18:00Die Getuienis
18:30Divine Connection Weskus
19:00Kingdom Finances
19:30Shaun Schwartz - TTW bedieninge
20:00Dr. Fred Lubbe
20:30Rodney Franke
21:00Pierre Malherbe
21:30Francois Basson
22:00Joyce Meyer
22:30Tehillah tv
23:00Tehillah tv
23:30Francois Engelbrecht
0:00Kingdom Finances
0:30Shaun Schwartz - TTW bedieninge
1:00Dr. Fred Lubbe
1:30Rodney Franke
2:00Pierre Malherbe
2:30Francois Basson
3:00Joyce Meyer
3:30Tehillah tv
4:00Tehillah tv
4:30Francois Engelbrecht

Click on the name of the day for the relevant schedule: Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday

Dinsdag
5:00Tehillah tv
5:30Tehillah tv
6:00Ben Loubser
6:30Tehillah tv
7:00Kingdom Finances
7:30Spear
8:00Riko Scholtz
8:30Lesley Visagie
9:00Die Getuienis
9:30Johnny Visser
10:00Deon Gerber
10:30Divine Connection Weskus
11:00Megan Bruiners
11:30Dirkie van der Spuy
12:00Tehillah tv
12:30Lewende Woord Secunda
13:00In kontak met Hom
13:30Shaun Schwartz - TTW bedieninge
14:00Tharin Malan
14:30Tehillah tv
15:00Kobus du Plessis
15:30Lighuis Teater
16:00Rianette Liebowitz
16:30Deaf friendly
17:00#weesliefde
17:30Tehillah tv
18:00Piet Uys
18:30Weskus Connect
19:00Hoëveld Christen sentrum
19:30Tehillah tv
20:00Oppi Dakke
20:30Christelike Gereformeerde kerk
21:00Willie Olwage
21:30Gerrie van Staden
22:00Tehillah tv
22:30Tehillah TV
23:00Francois Engelbrecht
23:30Bruce Wilkinson
0:00Hoëveld Christen sentrum
0:30Joseph Ruiters
1:00Oppi Dakke
1:30Christelike Gereformeerde kerk
2:00Willie Olwage
2:30Gerrie van Staden
3:00Kobus Theron bedieninge
3:30Tehillah TV
4:00Francois Engelbrecht
4:30Bruce Wilkinson

Click on the name of the day for the relevant schedule: Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday

Woensdag
5:00Tehillah tv
5:30Tehillah tv
6:00tehillah tv
6:30Kruiskyk Familie Sentrum
7:00Kruiskyk Familie Sentrum
7:30Tehillah TV
8:00Willie Saunderson
8:30Chris Stemmet
9:00tehillah tv
9:30Oppi Dakke
10:00Pierre Malherbe
10:30Gemeente vir die gemeenskap
11:00Daniel Solomons
11:30Willie Olwage
12:00Wally Scholtz
12:30Breinkrag
13:00Kompas Gemeente
13:30Kompas Gemeente
14:00Op Toer
14:30Tehillah TV
15:00Na Waters waar Rus is
15:30Oase Gemeente
16:00Joyce Meyer
16:30Dr. Fred Lubbe
17:00Tehillah TV
17:30Tehillah TV
18:00Tehillah TV
18:30Vanessa Holtzhausen
19:00Llewellyn Scholtz
19:30Peter Miller
20:00AGS Deo Gloria
20:30CRC - Pastor At Boshoff
21:00Johan David
21:30Kruiskyk Family Centre
22:00Kruiskyk Family Centre
22:30Willie Norris
23:00Tehillah TV
23:30The Miracle Place
0:00Llewellyn Scholtz
0:30Peter Miller
1:00AGS Deo Gloria
1:30CRC - Pastor At Boshoff
2:00Johan David
2:30Kruiskyk Family Centre
3:00Kruiskyk Family Centre
3:30Willie Norris
4:00Tehillah TV
4:30The Miracle Place

Click on the name of the day for the relevant schedule: Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday

Donderdag
5:00Tehillah tv
5:30Tehillah tv
6:00CRC - Pastor At Boshoff
6:30Mosaiek
7:00Tehillah tv
7:30Tehillah tv
8:00Deaf friendly
8:30Jan Van der Linde
9:00Kevin Weimers
9:30Tehillah tv
10:00Tehillah tv
10:30Tehillah tv
11:00Tehillah tv
11:30Die Getuienis
12:00Piet Uys
12:30Lewe vir Jesus bedieninge
13:00Woordskool@Sion gemeente
13:30Woordskool@Sion gemeente
14:00Christelike Gereformeerde kerk
14:30Kruiskyk Family Centre
15:00Kruiskyk Family Centre
15:30Hoëveld Christen sentrum
16:00Ben Loubsher
16:30In kontak met Hom
17:00Graham Taff
17:30Lighuis Brakpan
18:00Francois Engelbregcht
18:30Lewe in Christus
19:00Tharin Malan
19:30Juan Arnoldus
20:00Estie Geldenhuys
20:30Rooies vertel Stories
21:00Lewe en oorvloed
21:30Riko Scholtz
22:00Worcester Gemeenskap
22:30Tot die punt
23:00CRC
23:30Tehillah tv
0:00Tharin Malan
0:30Juan Arnoldus
1:00Estie Geldenhuys
1:30Rooies vertel Stories
2:00Lewe en oorvloed
2:30Riko Scholtz
3:00Worcester Gemeenskap
3:30Tot die punt
4:00CRC
4:30Tehillah tv

Click on the name of the day for the relevant schedule: Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday

Vrydag
5:00Tehillah tv
5:30Tehillah tv
6:00Angus Buchan
6:30Lewe en oorvloed
7:00Estè Geldenhuys
7:30Francois Engelbrecht
8:00Tehillah tv
8:30Worcester Gemeenskap
9:00Peter Miller
9:30Rodney Franke
10:00Willie Norris
10:30Francois Basson
11:00Kruiskyk Family Centre
11:30Kruiskyk Family Centre
12:00Tot die punt
12:30Tehillah tv
13:00Gerrie van Staden
13:30Blaans Smit
14:00Bekkie Mans
14:30Tehillah tv
15:00Juan Arnoldus
15:30Weskus Connect
16:00AGS Deo Gloria
16:30Jan Van der Linde
17:00Tehillah tv
17:30Bruce Wilkinson
18:00Dirkie van der Spuy
18:30Tehillah tv
19:00Megan Bruiners
19:30Rianette Liebowitz
20:00Daniel Solomons
20:30Willie Saunderson
21:00New Foundation Ministries
21:30Deon Gerber
22:00Kruiskyk Familie Sentrum
22:30Kruiskyk Familie Sentrum
23:00Johan Dawid
23:30Christelike Gereformeerde Kerk
0:00Tehillah tv
0:30Rianette Liebowitz
1:00Daniel Solomons
1:30Willie Saunderson
2:00Tehillah tv
2:30Tehillah tv
3:00Kruiskyk Familie Sentrum
3:30Kruiskyk Familie Sentrum
4:00Johan Dawid
4:30Christelike Gereformeerde Kerk

Click on the name of the day for the relevant schedule: Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday

Saterdag
5:00Tehillah tv
5:30Tehillah tv
6:00Tehillah tv
6:30Tehillah tv
7:00Tehillah tv
7:30Vanessa Holtzhausen
8:00Rodney Franke
8:30Oom Karoolus en Lente
Francois Engelbrecht
9:30Bruce Wilkinson
10:00Kidzklub
10:30Duimpie Nortje
11:00Tehillah tv
11:30Ben Loubsher
12:00CRC
12:30Lewe in Christus
13:00Tehillah tv
13:30Shaun Schwartz - TTW bedieninge
14:00Graham Taff
14:30The Miracle Place
15:00Restourasie Stasie
15:30Mosaik
16:00Chris Stemmet
16:30Kompas Gemeente
17:00Kompas Gemeente
17:30Tehillah tv
18:00Lighuis teater
18:30Willie Norris
19:00Tehillah tv
19:30Tot die punt
20:00Bertie Brits
20:30Breinkrag
21:00Kruiskyk Familie Sentrum
21:30Kruiskyk Familie Sentrum
22:00Angus Buchan
22:30Dirkie van der Spuy
23:00Tehillah Tv
23:30Fred Lubbe
0:00Destined for Greatness
0:30Tot die punt
1:00Bertie Brits
1:30Breinkrag
2:00Kruiskyk Familie Sentrum
2:30Kruiskyk Familie Sentrum
3:00Angus Buchan
3:30Dirkie van der Spuy
4:00Tehillah Tv
4:30Fred Lubbe

Click on the name of the day for the relevant schedule: Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday

Sondag
5:00Tehillah tv
5:30Tehillah Tv
6:00Tehillah tv
6:30Tehillah tv
7:00Kevin Weimers
7:30Deaf Friendly
8:00Wally Scholtz
8:30Joyce Meyer
9:00Kruiskyk Familie Sentrum live
9:30Kruiskyk Familie Sentrum live
10:00Kruiskyk Familie Sentrum live
10:30Kruiskyk Familie Sentrum live
11:00#weesliefde
11:30Gemeente vir die Gemeenskap
12:00Woordskool@Sion gemeente
12:30Woordskool@ Sion gemeente
13:00Step up
13:30Lewende Woord Secunda
14:00Op Toer
14:30Oase Gemeente
15:00Na Waters waar Rus is
15:30Bruce Wilkinson
16:00Lewe vir Jesus bedieninge
16:30Johnny Visser
17:00Gerrie Bruwer
17:30Lesley Visagie
18:00Blaans Smit
18:30Spear
19:00Kobus du Plessis
19:30Angus Buchan
20:00Chrizarn Hannie
20:30Tienie Barnard
21:00Graham Taff
21:30Lester Allies
22:00Tehillah tv
22:30Breinkrag
23:00Tehillah tv
23:30Deaf Friendly
0:00Kobus du Plessis
Angus Buchan
1:00Chrizarn Hannie
1:30Tienie Barnard
2:00Graham Taff
2:30Tehillah tv
3:00Tehillah tv
3:30Breinkrag
4:00Tehillah tv
4:30Deaf Friendly

Click on the name of the day for the relevant schedule: Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday