Program skedule vir Oktober 2018

Maandag Dinsdag Woensdag
5:00 Tehillah tv 5:00 Tehillah tv 5:00 Tehillah tv
5:30 Tehillah tv 5:30 Tehillah tv 5:30 Tehillah tv
6:00 Monty Eloff 6:00 Ben Loubser 6:00 Deon Allers
6:30 Absolute Reality 6:30 Deurbraak dag 6:30 Kruiskyk Familie Sentrum
7:00 John G Lake ministries 7:00 His Vision English (Wednesday) 7:00 Kruiskyk Familie Sentrum
7:30 Tehillah tv 7:30 God van wonders 7:30 Evangelisasie Sentrum
8:00 Kobus Theron bedieninge 8:00 Riko Scholtz 8:00 Willie Saunderson
8:30 Gerald Hugo 8:30 El Gibbor 8:30 Chris Stemmet
9:00 Johan David 9:00 Ettiene Blom 9:00 Steven Raath
9:30 Rooies Strauss 9:30 Rudi Briel AGS Centurion 9:30 Chris Kleinsmith
10:00 His vision Afrikaans 10:00 Verskeidenheid 10:00 Pierre Malherbe
10:30 Toekoms Venster 10:30 Lewende Woord Secunda 10:30 Gemeente vir die gemeenskap
11:00 Duimpie Nortjè 11:00 Lewende Woord Secunda 11:00 Saipprem ( Jerome Swarts )
11:30 Bertie Brits 11:30 Dirkie van der Spuy 11:30 Willie Olwage
12:00 Gary Simons 12:00 Steven Raath 12:00 John G Lake ministries
12:30 Bekkie Mans 12:30 SA turn 2 God 12:30 Breinkrag
13:00 Hearing God Martin vd Merwe 13:00 In kontak met Hom 13:00 Kruisvuur
13:30 Jannie Pelser 13:30 Shaun Schwartz 13:30 Tehillah TV
14:00 Kruiskyk Familie Sentrum 14:00 Freek Vermaak 14:00 Dr Abel
14:30 Kruiskyk Familie Sentrum 14:30 Woord van getuienis 14:30 Na Waters waar Rus is
15:00 Breinkrag 15:00 Kobus du Plessis 15:00 Na Waters waar Rus is
15:30 Oom Karoolus en Lente 15:30 Lighuis Teater 15:30 Absolute Reality
16:00 Leonie Pretorius 16:00 Siva Moodley 16:00 Joyce Meyer
16:30 Leonie Pretorius 16:30 Deaf friendly 16:30 Dr. Fred Lubbe
17:00 Erenst van Rooyen 17:00 Jaco Goosen 17:00 Gerrie Coetzee
17:30 Verskeidenheid 17:30 Op hoë plekke 17:30 Vroue van uitnemendheid
18:00 Tehillah TV 18:00 Saipprem ( Jerome Swarts ) 18:00 Jaco Goosen
18:30 Deurbraak Dag 18:30 Dr. Abel 18:30 Bradley Wareley
19:00 Chris Kleinsmith 19:00 Hoëveld Christen sentrum 19:00 Toekoms Venster
19:30 Shaun Schwartz 19:30 Francois Basson 19:30 His Vision English
20:00 Dr. Fred Lubbe 20:00 Gerrie Coetzee 20:00 Ettienne Blom
20:30 Jil Bedieninge 20:30 Christelike Gereformeerde kerk 20:30 CRC
21:00 Pierre Malherbe 21:00 Willie Olwage 21:00 Johan David
21:30 El Gibbor 21:30 Riko Scholtz 21:30 Kruiskyk Teater
22:00 Joyce Meyer 22:00 Jimmy Swaggart 22:00 Kruiskyk Teater
22:30 Tehillah TV 22:30 Jimmy Swaggart 22:30 Willie Norris
23:00 Tehillah TV 23:00 Jimmy Swaggart 23:00 Willie Norris
23:30 Francois Engelbrecht 23:30 Jimmy Swaggart 23:30 Alles en nog wat
0:00 Theo Burger 0:00 Hoëveld Christen sentrum 0:00 Alles en nog wat
0:30 Shaun Schwartz 0:30 Francois Basson 0:30 His Vision English
1:00 Dr. Fred Lubbe 1:00 Gerrie Coetzee 1:00 Ettienne Blom
1:30 Jil Bedieninge 1:30 Christelike Gereformeerde kerk 1:30 CRC
2:00 Pierre Malherbe 2:00 Willie Olwage 2:00 Kruiskyk Teater Mid-Week
2:30 El Gibbor 2:30 Riko Scholtz 2:30 Kruiskyk Teater Mid-Week
3:00 Joyce Meyer 3:00 Jimmy Swaggart 3:00 Willie Norris
3:30 Tehillah TV 3:30 Jimmy Swaggart 3:30 Willie Norris
4:00 Tehillah TV 4:00 Jimmy Swaggart 4:00 Alles en nog wat
4:30 Francois Engelbrecht 4:30 Jimmy Swaggart 4:30 Alles en nog wat
Donderdag Vrydag Saterdag
5:00 Tehillah tv 5:00 Tehillah tv 5:00 Tehillah tv
5:30 Tehillah tv 5:30 Tehillah tv 5:30 Tehillah tv
6:00 CRC 6:00 En Xristos Ministries 6:00 Advent TV
6:30 Mosaiek 6:30 His Vision English (Thursday) 6:30 Advent TV
7:00 Braam Hanekom 7:00 Estè Geldenhuys 7:00 Monty Eloff
7:30 Kobus Brouwers 7:30 Francois Engelbrecht 7:30 Chris Kleinsmith
8:00 Deaf friendly 8:00 Bradley Wareley 8:00 Rodney Franke
8:30 Jan Van der Linde 8:30 Worcester Gemeenskap 8:30 Oom Karoolus en Lente
9:00 Chris Kleinsmith 9:00 Kruisgenerasie 9:00 Francois Engelbrecht
9:30 Vroue van uitnemendheid 9:30 Rodney Franke 9:30 Bruce Wilkinson
10:00 Gerrie Coetzee 10:00 Willie Norris 10:00 Rudi Briel AGS Centurion
10:30 Naps de Beer 10:30 Willie Norris 10:30 Duimpie Nortje
11:00 Mindmatters 11:00 Kruiskyk Teater 11:00 Saipprem
11:30 Francois Basson 11:30 Kruiskyk Teater 11:30 Ben Loubsher
12:00 Tehillah tv 12:00 Tot die punt 12:00 CRC
12:30 Lewe vir Jesus bedieninge 12:30 Tehilla TV 12:30 Tehillah tv
13:00 Past Ismeal Balie 13:00 Braam Hanekom 13:00 Kobus Brouwers
13:30 En Xristos Ministries 13:30 Jil Bedieninge 13:30 Shaun Schwartz
14:00 Christelike Gereformeerde kerk 14:00 Bekkie Mans 14:00 Graham Taff
14:30 Kruiskyk Teater 14:30 Tehillah TV 14:30 Alles en nog wat
15:00 Kruiskyk Teater 15:00 Maartin Conradie 15:00 Alles en nog wat
15:30 Hoëveld Christen sentrum 15:30 Op hoë plekke 15:30 Mosaik
16:00 Ben Loubsher 16:00 Deon Allers 16:00 Chris Stemmet
16:30 In kontak met Hom 16:30 Jan Van der Linde 16:30 Woord van getuienis
17:00 Graham Taff 17:00 Tehillah TV 17:00 Tehillah Tv
17:30 Lighuis Brakpan 17:30 Bruce Wilkinson 17:30 Evangelisasie Sentrum
18:00 Francois Engelbregcht 18:00 Dirkie van der Spuy 18:00 Lighuis teater
18:30 Daniël Demas 18:30 Advent TV 18:30 Willie Norris
19:00 Gary Simons 19:00 Advent TV 19:00 Willie Norris
19:30 His Vision English 19:30 SA turn 2 God 19:30 Tot die punt
20:00 Estie Geldenhuys 20:00 Kruisvuur 20:00 Bertie Brits
20:30 Rooies Strauss 20:30 Willie Saunderson 20:30 Breinkrag
21:00 Ronnie Barnard 21:00 Naps de Beer 21:00 Kruiskyk Familie Sentrum
21:30 Rodney Franke 21:30 Saipprem 21:30 Kruiskyk Familie Sentrum
22:00 Worcester Gemeenskap 22:00 Kruiskyk Familie Sentrum 22:00 Jimmy Swaggart
22:30 Tot die punt 22:30 Kruiskyk Familie Sentrum 22:30 Jimmy Swaggart
23:00 Shaun Swartz 23:00 Ettiene Blom 23:00 Jimmy Swaggart
23:30 Vroue van uitnemdheid 23:30 Erenst van Rooyen 23:30 Jimmy Swaggart
0:00 Sharing the Journey 0:00 Advent TV 0:00 Willie Norris
0:30 His Vision English 0:30 Advent TV 0:30 Willie Norris
1:00 Estie Geldenhuys 1:00 SA turn 2 God 1:00 Tot die punt
1:30 Rooies Strauss 1:30 Kruisvuur 1:30 Breinkrag
2:00 Ronnie Barnard 2:00 Willie Saunderson 2:00 Bertie Brits
2:30 Worcester Gemeenskap 2:30 Naps de Beer 2:30 Kruiskyk Familie Sentrum
3:00 Jimmy Swaggart 3:00 Saipprem 3:00 Kruiskyk Familie Sentrum
3:30 Jimmy Swaggart 3:30 Kruiskyk Familie Sentrum 3:30 Jimmy Swaggart
4:00 Jimmy Swaggart 4:00 Kruiskyk Familie Sentrum 4:00 Jimmy Swaggart
4:30 Jimmy Swaggart 4:30 Ettiene Blom 4:30 Jimmy Swaggart
Sondag
5:00 Tehillah tv
5:30 Tehillah Tv
6:00 Tehillah tv
6:30 Past Ismael Balie
7:00 Ronnie Barnard
7:30 Deaf Friendly
8:00 Kobus Brouwers
8:30 Joyce Meyer
9:00 His vision Afrikaans
9:30 Kobus Theron bedieninge
10:00 Hearing God
10:30 Gemeente vir die gemeenskap
11:00 Maartin Conradie
11:30 John G Lake ministries
12:00 Jannie Pelser
12:30 Gerald Hugo
13:00 Steven Raath
13:30 Lewende Woord Secunda
14:00 Lewende Woord Secunda
14:30 Na Waters waar Rus is
15:00 Na Waters waar Rus is
15:30 Bruce Wilkinson
16:00 Lewe vir Jesus bedieninge
16:30 Siva Moodley
17:00 Leonie Pretorius
17:30 Leonie Pretorius
18:00 Braam Hanekom
18:30 God van Wonders
19:00 Kobus du Plessis
19:30 Kruisgenerasie
20:00 Freek Vermaak
20:30 Ronnie Barnard
21:00 Graham Taff
21:30 Mindmatters
22:00 Jimmy Swaggart
22:30 Jimmy Swaggart
23:00 Jimmy Swaggart
23:30 Jimmy Swaggart
0:00 Hennie Schutte
0:30 Renier Pelser
1:00 Freek Vermaak
1:30 Ronnie Barnard
2:00 Graham Taff
2:30 Mindmatters
3:00 Jimmy Swaggart
3:30 Jimmy Swaggart
4:00 Jimmy Swaggart
4:30 Jimmy Swaggart